تاریخ درج : ۱۳۹۳/۶/۱۱ | بازدید : 1490 مرتبه


در جلسه ماهانه پزشكان، از برگزيدگان پزشك اداره تقدير شد. مديريت شايسته واحد هاي زير مجموعه، دقت نظر كارشناسانه و رعايت شعائر اسلامي و اداري از محور هاي اين تقدير بود.

 دكتر صديقي آخا مديركل پزشكي قانوني قم با بيان اين مطلب از  از اهتمام همكاران در پيشبرد اهداف اداره تشكر كرد.

به گزارش روابط عمومي پزشكي قانوني قم، پنجمين جلسه ماهيانه پزشكان، بعد از ظهر امروز در سالن جلسات اداره كل تشكيل شد. دكتر صديقي آخا ضمن قدرداني از تلاش و كوشش همكاران در پيشبرد اهداف اداره و خدمت رساني شايسته به مراجعان، از تعدادي از پزشكان با اهداء لوح تقدير كرد.

مدير كل پزشكي قانوني در ابتداي اين جلسه با تبريك خجسته سالروز ميلاد بانوي بزرگ اسلام حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه كرامت و نيز ميلاد امام الرئوف حضرت رضا(ع) اظهار داشت: ائمه اطهار عليهم السلام و خاندان نوراني ايشان بسان طبيبان روح و جسم انسانها هستند كه با اتصال به سرچشمه لايتناهي معرفت الهي، شفاي همه دردهاي بشريت را به ارمغان آورده اند. اميدواريم كه ما نيز با تاسي به شيوه آن بزرگواران و با عنايت به شغل و حرفه مان بتوانيم دردي را از همنوعان خود درمان كنيم.

در ادامه اين مراسم دكتر صديقي آخا با تبريك روز پزشك اعلام كرد: قرار است به بهانه اين روز از تني چند از همكاران پزشك در اداره كه در حوزه مسئوليت خود موفق بوده اند تقدير كنيم. وي اين امر را نشانه قدرشناسي اداره از زحمات آنان دانست و افزود: البته تلاش همه همكاران در اداره شايسته قدرداني است و جاي تشكر دارد.

سپس از تعدادي از پزشكان با اهداء لوح، تقدير به عمل آمد كه اسامي آنها به شرح زير است:

دكتر سعيد صالح به جهت مديريت شايسته در بخش معاينات باليني واحد شماره يك

دكتر محمد علي عبدالحي به جهت مديريت شايسته در واحد شماره دو

دكتر علي نظري ناييني به جهت دقت نظر وافر و كارشناسي دقيق در پرونده هاي ارجاعي معاينات

 دكتر محبوبه شعباني مفرد به جهت رعايت شعائر ديني و شئونات اداري

 

http://qm.lmo.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=99&pageid=3535&newsview=18682

 

.